Matbet Bahis Sitesine Üye Ol

Matbet üyelik nasıl oluşturulur?

Matbet üyelik oluşturma oldukça basit bir işlemdir. Matbet üyelik oluşturma için matbet sitesine güncel giriş adresinden ulaştıktan sonra ‘hemen üye ol’ yazısına tıklamak gerekiyor.

Hemen üye ol yazısına tıklandığında kullanıcıların önüne bir takım bilgilerin istendiği form şeklinde bir sayfa gelecektir. Bu sayfada istenen bilgiler isim, soy isim, cinsiyet, doğum tarihi, ülke bilgisi, şehir bilgisi telefon numarası ve adrestir. Bunun yanı sıra hesap bilgileri şeklinde ikinci bir kısım vardır. Burada kullanıcının kendine bir kullanıcı adı oluşturması gerekmektedir. Siteye kayıt olduktan sonra bu kullanıcı adı ile giriş yapılacaktır. Bu sebeple önemlidir. Daha sonra e mail yazılır ve bir şifre belirlenir. Şifre de matbet kayıt ol işleminin en önemli parçalarından biridir. Üyeliğin güvenliği açısından unutulmayacak ama çokta basit olmayan bir kombinasyon yapılması gerekir.

Matbet üye ol işleminde diğer sitelerde olmayan bir de PIN özelliği vardır. Kayıt olma işlemi sırasında kullanıcının belirlediği PIN sayesinde hesap kaybetme gibi durumlarda bu PIN sorulur. Bu açıdan kullanıcının PIN hanesinde belirlediği 4 haneli kodu unutmaması gereklidir. Kayıt olurken bu kodun not alınması yardımcı olunabilir. Daha sonra TC kimlik numarası ve kullanılan para birimi bilgisi girilir. Üyelik sözleşmesi de kabul edildikten sonra üyelik işlemi son bulur. Üyelik işleminin tamamlanması için sizden telefonunuza gelen mesajdaki onaylama kodunu isteyebilir. Bu PIN, şifre ve onaylama üreci tamamen kullanıcının güvenliği içindir.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?